כתוב את הכותרת כאן

כתוב את הכותרת כאן

מועדון קומבאט-ג’ים

קומבאט-ג'ים

מועדון קומבאט-ג’ים הוקם בשנת 2013 בראשון לציון על ידי עמית פורת לאחר כ- 15 שנים בהן עסק עמית בהכשרת אנשי ביטחון לגופים בטחונים שונים ויחידות צבאיות.

עמית בעל רקע עשיר במגוון אומנויות לחימה ונושא מספר הסמכות בכירות בתחומים אלה.

בשל ניסיונו של עמית בשיטות מגונות ומומחיותו בשיטת הקרב מגע ( היבטים בטחוניים ) החליט עמית ליצור דרך משלו והחל לפתח שיטת הדרכה ייחודית, לפי תפישת עולמו, המשלבת את עולם לימוד הגנה עצמית והניסיון המבצעי וכך עמית פורת קרב מגע הפכה לשיטת מוכרת בארץ, וגם בעולם.

תחילה, כאשר הוקם המועדון, קרב מגע בראשון לציון לא היה מוכר והמשימה הראשונית הייתה לתת מענה לכל אדם שמחפש אימונים תחת מאמן קרב מגע מקצועי (במקרה של עמית גם ברמה בינלאומית) ולאפשר לתושבי ראשון לציון והסביבה להנות משיעורי קרב מגע המועברים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום. עמית ממשיך לשרת בכל שנה עשרות ימים בשרות המילואים בתפקיד של מדריך קרב מגע בכיר ושותף מלא להתפתחותה של שיטת קרב מגע בצה”ל.

לאורך השנים התאמנו במועדון קומבאט-ג’ים מאות מתאמנים המגיעים מחלקים שונים של הארץ ומהעולם וזאת בזכות גישה ייחודית של עמית למתאמן וכן הדרך שבה הוא מייחס לחשיבות ההגנה עצמית: עמית מאמין כי הקשר בין יכולות גופניות וכושר גופני ליכולת שלנו ללמוד הגנה עצמית הוא חד משמעי. כאשר אדם נמצא בכושר טוב יותר, הוא יגיב בצורה יעילה ואף יוכל להימלט מהר יותר מאדם שכושרו הגופני נמוך.  על כן מושם דגש לפיתוח יכולות גופניות ובכל אימון מתמקדים גם בכושר הגופני לצד אימון בהגנה עצמית.

אימוני הכושר הנלווים הם אימונים שנועדו לפתח את התנועה של המתאמן, כל תרגולת מכוונת ליישום שלה ברמה יומיומית: היכולת שלנו למשוך את עצמינו, לדחוף, לרוץ, לקפוץ, להכות חזק – אלה יוצרים מטרה משותפת אחת – שיפור היכולת שלנו להגן על עצמינו.

סיפורי הצלחה

סיפורי ההצלחה של מתאמנים לא איחרו להגיע, בשנה שעברה (2018) אישה המתאמנת במועדון הגיעה למועדון לחוצה מאוד, לאחר תשאול קצר, סיפרה לעמית על מקרה בו גבר ניצמד אליה בתחנת אוטובוס והיא הדפה אותו בהצלחה רבה בהתאם לטכניקה שלמדה, לדבריה המקרה גרם לה ללחץ רב מצד אחד אך במקביל סיפק להתחושת ניצחון אדירה ותחושת מסוגלות.

מקרה נוסף המעיד על הצלחת האימונים קרה בשנת 2014 בו אם ובנה הביישן (נער בין 14) שחווה התעללות ואלימות מנערים (פגיעה שגרמה לו נזק פיזי ונפשי).  עמית לקח על עצמו משימה לשיקום הנער וכיום הוא אחד הבוגרים המוכשרים של המועדון, התגייס ליחידה קרבית ומצבו החברתי טוב מתמיד אודות לביטחון העצמי שרכש באימונים.

המועדון מאופיין ברוח משפחתית נעימה הכוללת פינת המתנה נעימה בסגנון קפיטריה ובה פינת קפה חופשית, בר נוח לישיבה, עמדת טעינת טלפונים, משחקי חברה לילדים ממתינים והכי חשוב, טלוויזיה המשדרת את האימונים ב”שידור חי” ממצלמה במעגל סגור כך שכל זמן ההמתנה הופך להיות נעים ויש מעורבות תמידית בנעשה באימון.

במועדון, קיימת חנות ציוד קרב מגע וציוד לחימה איכותיים הנמצאים בתצוגה בפינת ההמתנה וניתן לרכוש חולצת קרב מגע וציוד נלווה בכל ימות השבוע.

×

שלום!

לחץ על אחד הנציגים שלנו למטה כדי לשוחח בצ'אט ב- WhatsApp או שלח לנו דוא"ל imkmoffice@gmail.com

× כיצד נוכל לעזור?