כתוב את הכותרת כאן

כתוב את הכותרת כאן

קרב מגע שיעורים פרטיים

שיעורים פרטיים

קרב מגע היא אומנות לחימה ישראלית- יהודית. היא נולדה כשיטה להגנה עצמית ע”י יהודי יקר בשם אימי ליכטנפלד ששילב טכניקות טבעיות של הגוף עם אומנויות לחימה אחרות שעסק בהן וכל זאת בכדי להתמודד מול הפרעות כנגד היהודים באירופה של שנות ה- (בעיר בריטסלבה, בירת סלובקיה) 30. עם עלייתו של אימי לישראל בשנות ה-40 התגייס לפלמ”ח ואח”כ לצה”ל, עם הקמתו, ושם ייסד את הקרב מגע כמחלקה מקצועית כפי שאנו מכירים היום.

בסוף שנות ה-60 פרש אימי מצה”ל. הוא פתח מועדונים בעירו נתניה ובעיר תל אביב, ולמעשה “ייבא” את הקרב מגע כשיטת לחימה אל החיים האזרחיים. תלמידיו הבכירים הביאו את הקרב מגע לכדי שיטה מאורגנת שהפכה לאומנות לחימה רשמית בארץ ובעולם. למעשה, הקרב מגע הינה השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית. כיום, ניתן ללמוד הגנה עצמית במקומות רבים בישראל ע”י מדריכים לקרב מגע טובים ומקצועיים.

שיעורים קבוצתיים

קיימים עשרות מועדונים ברחבי ישראל בהם מלמדים קרב מגע. ניתו לברר פרטים באתרים של המועדונים ולקבל מידע מלא מהמדריכים. בראשון לציון מתקיימים אימוני קרב מגע במועדון ‘קומבט ג’ים’ בהדרכתו של עמית פורת.

אודות המדריך

עמית, יליד 1979, מתגורר בראשון לציון.

עוסק באומנויות לחימה משחר ילדותו:

  • דאן 4 בג’יג’יוטסו- תלמיד של אמיר ברנע
  • חגורה שחורה בג’ודו- תלמיד של יהודה ואזדיאס
  • דרגת מומחה- חגורה שחורה בקרב מגע. תלמיד של מאסטר אלי אביקזר, אבי היה תלמידו הבכיר של מייסד שיטת הקרב מגע אימי ליכטנפלד.

משחר ילדותו עוסק עמית באומנויות לחימה. עמית הדריך קרב מגע בשרות הסדיר הצבאי שלו ולמעשה עד היום מאמן במסגרת המילואים עשרות ימי הדרכה בשנה יחידות מבצעיות של הצבא ובמשטרה. במסגרת שרות המילואים עמית כותב תוכניות אימון ליחידות רבות בצבא ונחשב למדריך בכיר ובקר של קרב מגע ביחידות המובילות של, IDF עמית נבחר לאיש מילואים מצטיין בתחום הקרב מגע בשנת 2017, כבוד שזוכים לו בודדים .

קרב מגע- שיעורים פרטיים

לא כולם רוצים ללמוד במסגרת קבוצתית. המסגרת הפרטית יעילה ונוחה ומשרתת מספר מטרות ומקרים:

  • שעות הפעילות של הקבוצות לא תואמות ללו”ז של המתאמן הפרטי.
  • רצון להתקדם יותר בחומר וללמוד את התוכן בשיטה של אחד על אחד.
  • יכולת כלכלית שמאפשרת.
  • רצון לעבוד על טכניקות ספציפיות שלא נלמדות באופן שגרתי בכל שיעור.
  • רצון להתקדם בחומר הנלמד (במקרה של תלמיד וותיק המעוניין בשיעורים פרטיים).
  • ועוד ועוד.

השיעורים הפרטיים יכולים להתקיים במכון הפרטי של עמית בראשון לציון. המכון מאובזר בכל הציוד הדרוש ומהווה קרקע מצוינת לאימונים קבוצתיים ופרטיים. כמו כן, ובתיאום מראש עמית יכול לבצע שיעורים פרטיים, או שיעור קבוצתי פרטי, במתכונת מצומצמת, בערים אחרות במרכז הארץ.

לפרטים, ניתן לפנות לעמית בטלפון 054-7551009

×

שלום!

לחץ על אחד הנציגים שלנו למטה כדי לשוחח בצ'אט ב- WhatsApp או שלח לנו דוא"ל imkmoffice@gmail.com

× כיצד נוכל לעזור?